Dom Pogrzebowy to profesjonalna, uznana firma pogrzebowa działająca na terenie danego miasta od wielu lat.Powinna posiadać wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany i kompetentny personel, własną kaplicę i chłodnię, dużą flotę specjalistycznych karawanów pogrzebowych i minibusów. Wszystko to pozwala nam profesjonalnie, szybko i przede wszystkim godnie zorganizować ceremonię pogrzebową a przedtem załatwić w Państwa imieniu większość formalności związanych z pogrzebem czy kremacją.

Dom Pogrzebowy, w uzgodnieniu z rodziną zmarłego, sprawnie załatwia wszelkie formalności w urzędach, cmentarzach, firmach ubezpieczeniowych. W przypadku śmierci poza granicami Polski zorganizujemy sprowadzenie zwłok lub prochów zmarłego z zagranicy do Polski. Prowadzimy również organizację i obsługę pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych oraz pogrzebów świeckich.

W obliczu tragedii rodzinnej możecie Państwo zaufać naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i taktowi powierzając nam smutne obowiązki związane z organizacją pogrzebu lub kremacji w Warszawie. Od momentu śmierci aż do chwili odprowadzenia zwłok do miejsca ostatniego spoczynku będziemy wspierać Państwa w tych trudnych chwilach, załatwimy w Państwa imieniu formalności związane z pogrzebem, kompleksowo i godnie zajmiemy się organizacją ceremonii pogrzebowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Po Państwa telefonie odbierzemy ciało zmarłego z domu o dowolnej porze dnia czy nocy i przewieziemy do chłodni w naszym Zakładzie Pogrzebowym a później zajmiemy się załatwieniem wszystkich formalności i czynności związanych z organizacją pogrzebu w Warszawie.